Jak już informowaliśmy IV edycja Przeglądu „Pamiątki” odbędzie się w Kołobrzegu w dniach 8-9 lipca br.

Przygotowania organizacyjne trwają, ale miło nam już poinformować, że Telewizja Polska objęła swoim patronatem „PAMIĄTKI”, a jej prezes Jacek Kurski przeznaczył 30 tysięcy złotych dla laureatów Konkursu Głównego na tegorocznych „Pamiątkach”. Podobnie jak w roku ubiegłym zdobywca I miejsca może wygrać 15.000 zł, laureat II miejsca – 10.000 zł a laureat III miejsca – 5.000.

Przypominamy, że zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmujemy do 20 czerwca. W Konkursie Głównym naszego Przeglądu w którym mogą wziąć udział soliści – wokaliści (akompaniujący sobie na dowolnym instrumencie; występujący z akompaniamentem innego instrumentalisty bądź zespołu instrumentalistów), jak również duety i większe zespoły wokalne z akompaniamentem oraz zespoły wokalno-instrumentalne.

Nie przewiduje się możliwości stosowania podkładów muzycznych z kaset audio i płyt CD. Dopuszczalne są wyłącznie wykonania „na żywo”.

W Konkursie Głównym każdy wykonawca prezentuje 2 piosenki z dorobku artystycznego Przemysława Gintrowskiego (chodzi o piosenki wykonywane bezpośrednio przez Przemysława Gintrowskiego lub piosenki do których skomponował muzykę).

Do Konkursu Głównego zakwalifikowani zostaną wykonawcy wybrani przez przedstawicieli organizatora Przeglądu po przesłuchaniu piosenek wysłanych e-mailem w pliku mp3. na adres mailowy organizatora (przegladpamiatki@interia.pl)w terminie do 20 czerwca 2022 roku.
W korespondencji wykonawca proszony jest o podanie numeru swojego telefonu kontaktowego, wieku, miejscowości zamieszkania, wykształcenia oraz tytułów 2 piosenek konkursowych.

O zakwalifikowaniu się do udziału w Konkursie Głównym wykonawcy zostaną powiadomieni w terminie  do 26 czerwca 2022  r.

/fot. Mateusz Wlodarczyk/NurPhoto via Getty Images/