Publiczność V edycji Przeglądu „Pamiątki” zobaczy w tym roku wyjątkową premierę. W drugim dniu Przeglądu czyli 8 lipca br. o godz. 17.00 będzie miał koncert pt.: „CZTERY PORY UCZUĆ”.

Koncert będzie nawiązywał do widowiska telewizyjnego z 1994 roku według scenariusza Renaty Bieleckiej i reżyserii Renaty Protakiewicz a opowiadającego o relacjach między kobietą a mężczyzną. Teksty piosenek napisali: Anna Borowa, Justyna Holm, Agnieszka Osiecka, Marek Majewski i Jacek Podsiadło a muzykę skomponował oczywiście Przemysław Gintrowski. W programie wówczas wzięli udział  artyści: Grażyna Szapołowska, Adrianna Biedrzyńska, Wojciech Wysocki i Przemysław Gintrowski.

W kołobrzeskiej premierze tego koncertu wezmą udział aktorzy Teatru Muzycznego w Gdyni im. Danuty Baduszkowej: Rafał OstrowskiAleksandra Meller ( na zdj. z lewej) i  Sandra Brucheiser wraz z Jakubem Brucheiserem ( na zdj. z prawej). Aranżacji podjął się Adam Urbanowicz ( w środku) a całość wyreżyserował Bernad Szyc ( na zdj. w czapeczce).

Gościem specjalnym koncertu będzie Wojciech Wysocki, uczestnik pierwszej telewizyjnej premiery.